Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace wifi na notebook DELL

Ahoj, na starším firemním notebooku mi neběží wifina (DELL LATITUDE E5530). Ještě nevím který z ovladačů mám stáhnout. Ale první otázka míří na přepínač wifi. V jaké poloze je zapnuta? Když jde vidět červená pod přepínačem, tak je OFF? Díky za asistenci.

Nic tam nefunguje:

Vstupní bod procedurz AddDllDirectorz se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně KRENEL32.dll nalézt

píše u všeho co chci instalovat / spustit a píše to i na jiném notebooku, kde jsem chtěl spustit nástroj pro tvorbu instlačního USB disku.