Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak je dnes na tom tento notebook vykonove?

Zdravim, zajimalo by me jak je dnes na tom vykonove tento notebook:

Asus ROG G46VW

16GB Ram
Intel Core i7-3610QM - 4 jadra, 8 vlaken
GeForce GTX 660M GDDR5
HDD 2TB
SSD 500GB

Moje otazka zni, zda tento notebook ma sanci utahnout nejake starsi tituly, kdyz se budem bavit o nastaveni detailu hry na co nejnizsi co to jde, a k tomu nejnizsi rozliseni co to jde, ma sanci tento notebook utahnout napriklad shadow of tomb raider na nejnizsi detaily a vse, na plynule fps ? Nebo napriklad GTA V.

Vim ze tento notebook uz je starej kram docela, ale snad jeste neco zvladne? Diky
Změna kategorie, původně: Hardware. Notebook je notebook. (karel)

Tomuto čtyřjádru bych se vyhnul, je to jedno z nejslabších, mám pocit, že má i nižší TDP. Grafika byla střední třída své doby, takže mnohem lepší než integrované, ale myslím, že staré tituly by utáhla.
Záleží na ceně a co myslíš staré tituly, o hry se nezajímám. ale řekl bych že je toto škoda pořizovat.

diky za info, no podle benchmarku to prekonava i novejsi i5 7200U, AMD Ryzen 3 2200U a podobne, i kdyz vim ze to jsou dvoujadra, a jelikoz momentalne mam i5 2410M ktery ma 1500 bodu v benchmarku, a k tomu mam Nvidia GT 555M, tak rozdil asi bude? Kdyz toto ctyrjadro ma 5600 score v benchmarku, jedna se o hry jako gta V, ale spokojim se i s nejnizsi kvalitou ve hrach jak jsem rikal, neni to tak ze bych chtel hrat nove hry, to ne.

notebuk má zastaralou grafiku GTX 660M.
samozřejmě ulv procesory překonává všechno, ale to sis vzal špatný příklad k porovnání, ty se montují do úsporných kancelářských ntb kvůli výdrži, nepoužívají se s externí rádoby herní grafikou.
jenže ty grafiku ze základní desky nevyměníš, proto je celý notebuk zastaralý, ne kvůli procesoru.

i5 2410M je dvoujádrový cpu ještě starší generace, to porovnáváš s úplným krámem.