Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 home premium - instalace na starý netbook

Zdravím, chtěl bych se zeptat, tchán má straší netbook emachines e350, je na něm Windows 10, ale strašně se po něm netbook začal sekat. Já mám ještě doma staré Windows 7 home premium a nebo Windows 7 profesional, chtěl vědět zda poběží na tchanovém netbooku či ne a která Windows 7 by byla lepší nainstalovat. A pokud systém nainstalují , jestli to úplně netbook neodrovná. Nejsem IT proto se ptám. Jediné co umím je nainstalovat systém. Děkuji
V netbooků jsou 2 GB ram
procesor Intel (R) Atom (TM) CPU 450 @ 1.66GHz 1.67 GHz

Změna předmětu, původně: Windows 7 home premium (host)

Ten Atom je jednojádro, dvouvlákno. I ty Win7 polezou jak Meresjev.
Jakkoliv nejsem příznivcem zbavování se funkčních věcí, tak tohle bude jen pro zlost. Možná s PuppyLinuxem nebo Lubuntu nebo něčím takovým by se to ještě dalo trochu používat.

Koho napadlo tam cpát Win 10? Bohužel i s WIn 7 to bude pomalé, konfigurace toho netbooku je na dnešní poměry nedostatečná. Vlastně byla nedostatečná už v době koupě.

Počkej, až se tu staví lední brtník (atomový nepřítel), ten ti to vysvětlí.... ]:)

stejný krám mám v práci jako síťové testovátko (asus eee901). snesitelně pomalu to utáhne jen win xp, co na tom běží.
jinak je ten hw k ničemu.

měl jsem kdysi podobný box s jednojádrovým atomem a s win7, nepoužitelné. skončilo to jako účetní minipc pod winxp. ssd disk v tom měl vyšší hodnotu než celý ten krám.