Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napady na upgrade

Mam zostavu : AMD FX-8320e, ram:32 gb corsair kit, vodne chladenie : cooler master liquid ml240l rgb, hdd : 1 tb, ssd : 256 gb samsung, 4 x vetrak evolveo, 1stCOOL GAMER 3 ML-GAMER3-AU-USB3 skrina, graficka karta : msi radeon rx 570 gaming x 4 gb, doska : msi gaming 920
Dajte navrhy aky upgrade by bol mozny alebo co by ste upgradli dik za odpovede v prilohe zasielam foto pc

Slaby procesor, nutne vymenit i ram a desku. {orientacne 10k za ryzen3600, 6500 za ryzen 1600af}

Relativne slaba grafika. Orientacne 8k za 1660S vhodnejsi 2060 za 12k.

https://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/58415-palit-geforce-gtx-1660-super-zabijak-gtx-1660-ti-je-venku?start=28

Cim chces zacit?
Vyhoda je, ze pocitac je pekny nachystan k prodeji jako celek, blbe je ze kazdy trochu srozumneny se situaci fx8320 nekoupi. Takze spis prodej deska, cpu a ram dohromady.

Jo je to drahy to hrani.