Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Červené světýlko na routeru

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč mi stále na mém wifi routeru svítí červené světýlko. Mám internet od společnosti Infos, připojení mám pomocí kabelu k parabole internetu. V těchto věcích se opravdu nevyznám, router je starší, ale myslela jsem si, že by to mohlo být kvůli kabelu, který byl poškozený, proto jsem ho vyměnila, ale problémy stále trvají. Mohl by mi prosím někdo pomoci? Děkuji

Zdravím,

viz Fleg výše:

- buď výpadky poskytovatele internetu - musíš ověřit sama

- mohl by také blbnout router.

Když to na chvilku vytáhneš ze zásuvky a znovu zapojíš - začne internet fungovat ?
U routerů občas odcházejí napájecí adaptéry,
k tp linku se dá případně dokoupit tento:

https://www.zbozi.cz/vyrobek/tp-link-napajeci-adapter-9v-0-85a/

Pokud by byl vadný router nebo adaptér, tak to nemusí být nutně úplně mrtvé,
ale může se to projevovat podobně jako tobě - nepravidelné výpadky.

Každopádně pokud to vypadává často, tak bych ten router zkusil vyměnit za jiný.