Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zatuhnuti pocitace

Zdravim. Mam takovy problem s pc. Nekdy se stava, ze pri zapnuti pocitace mi nenajede ani op. system, nekdy se stane ze behem nacitani systemu mi zatuhne pocitac a horsi je, ze zatuhnuti byva nejcasteji v 3D aplikacich.. napr. hry. Posilam foto, a reknete mi jestli ta voltaz a teplota je v poradku. Mam AMD Opteron 144 1.8Ghz, zakl. deska MSI KT8pro Neo-v2. Ram 2x 1024 MB RAM DDR. Gainward Geforce 7900GS 512MB. Dekuji za odpoved

Link: scr.jpg

Eurocase zrovna nemam.. ale Xilence 480W. Vim, ze v Everest Ultimate mi to ukazovalo 12V a ted to porad beha na 15V.. coz jako se mi zda hodne divne ale ja presne nevim cim to je, ze to ma takovy napeti. Myslis, ze koupe noveho zdroje se vyresi??? ;-) a muze to byt i neco jineho.. kdyzto mi zasekava se pocitac.. pri kazde uz ted hre.. krom Counter-Strike 1.6. Treba v prehravani vidii nebo DVD. a hudby jede v pohode. ale nekdy zas ten op. system se hned pri startu kousne a nasleduje tvrdy restart.. Uz si nevim osobne rady :((

těch skoro 15v může být jen přidružená závada zdroje, nemusí to být hlavní důvod proč to nebootuje. každopádně zdroj bývá příčinou takových potíží - a zvlášť pokud je některá větev tolik mimo, uvažoval bych o výměně.

nic ti nebrání pozvat si někoho s voltmetrem a na nějakém molexu pro disk/dvd těch 12v zkontrolovat.