Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde nájsť poznámky v súboroch androidu

Dobrý deň obnovil som mobil do tovarenských nastavení avšak porobila sa tam šarapáta. teraz mám skopírovné súbory z mobilu pred obnovením v pc a potrebuje nájsť poznámky kde som mal zapísanie niečo dôležité. Je možné to nájsť alebo to už nikdy neuvidím ak áno v akej zložke to mám hľadať ? alebo sa ktomu dostať ďakujem .

Android = sracka, takze spis to uz nenajdes a mas po poznamkach.

Nepises jaky program na poznamky to je, muzou si vyvojari vest na webu nejaky vyvojarsky denicek a muze to tam byt napsane. Jinak soubory k programum casto byvaji umistene v /Android/ data nebo pripadne v /data.

Edit: Na poznamky doporucuji Google Keep nebo Colornote, vlastne i OneNote od Microsoftu, kde se daji poznamky zalohovat na internetu a po reinstalu Androidu je zase obnovit.