Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Sandbox

Ahoj, chtěl bych si na svých Win zprovoznit Windows Sandbox. Jen bych se chtěl zeptat na zkušenosti. Nejsou s tím spojeny nějaké problémy nebo nezpomaluje to PC? Předem děkuji za odpovědi.

Zadné spojité problemy jsem nevidel.
Jestli mas PC s alespon CPU 4x core (na notebooku alespon dual core + 4 Threads) + 8Gb RAM, tak se ti nic spomalovat nebude.
(aktivace a spusteni je otazkou par minut, na vytizeni se muzes podivat sam a nasledovne posoudit)

Zbavit ?
Samotny Sandbox nic nezachovava, tak ho staci jen vypnou a vse co jsi delal zmizi = nezbira misto, nic mimo své SB okoli neuklada.
Na uplné odstraneni (zastaveni této sluzby) jen odkrizkujes, odfajkujes jak pises jeho polozku = zakazani této sluzby .
(po jeho dezaktivaci + restart PC se muzes podivat do C:\WINDOWS\system32 jestli tam WindowsSandbox.exe stale je).