Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Záložní reklama adsense

Jak to udělat když se od Adsesnse nezobrazí reklama, aby se zobrazila náhradní když už to nenabízí v administraci? Musí na to přece existovat nějaký script protože na některých webech to funguje.

Tak asi vtedy nie je žiadna ďalšia reklama k dispozícii. Pokiaľ sa ti to stáva tak často, že sa na niektorých pozíciach reklama neukazuje, tak tie pozície rovno nahraď nejakou alternatívou, alebo ich jednoducho zruš. Nepamätám si, že by Google niekedy umožňoval zobrazenie nejakej "záložnej" reklamy.

U nás zobrazujeme reklamu podľa obsahu na stránke. Pokiaľ je obsah nevhodný pre Google AdSense, tak zobrazujeme alternatívnu reklamu. Mám ale pocit, že ty chceš riešiť niečo iné. U teba je problém ten, že máš príliš veľa reklamných miest a Google AdSense ti ich nezaplní. Skúsil by som ten počet znížiť.