Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stáhnout přes mobilní data videa v češtině z youtube nebo ulozto do mobilu na alcatel 1066g?

Dobrý den.
Mám prosbu potřeboval bych stáhnout nějaká videa v českém jazyce případně i v slovenském jazyce.
Když otevřu třebas y2mate tak mi nefunguje tlačítko hledat a když já chci na genyoutube.net tak píše že stránku nelze otevřít nebo selhal server a jiný prohlížeč ani hru nepodporuje nemá instalátor. Když jsem měl bjorn p210 tak jsem stáhl všechno dneska nejde nic. Je to telefon z roku 2019 a je z mobilního krámu. (z mobilky space) v centrálu most
Prosím není nutné koupit android a po rozbití místo stahování čumět ve škole na filmy jako je lví král 2019?
Děkuji. 22aa.

Zase si z nás děláš srandu?Ten mobil za 370 Kč (nový) na to ani nemá kapacitu.

TFT displej 1,8” (QQVGA) s rozlišením 128 x 160 pixelů / Operační paměť 0.005GB RAM / Interní paměť 0.005 GB.

I kdyby to šlo, vážně chceš filmy stahovat přes mobilní data?Máš vůbec představu, kolik stojí 1 GB dat?
A ve škole se máš učit a ne čumět na filmy.Pak se nediv, co z Tebe je (blb a troll).

No tak za prvé na tom alcatelu za 370kč je slot na sd karty tak to můžu ukládat na ní.
A za druhé film v rozlišení 240p má kolem 200mb.
A v rozlišení 144p má film velikost 60mb.
Neznáte nějaké stránky kde v cz jazyce stáhnout krátké video na sd kartu do telefonu za 370 kč která jde?
Nějaký online yt downloader.