Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Download Manager - problém se stahováním.

Ahoj,
na stahování seriálů používám jDownloader. Chtěl jsem přejít na Internet Download Manager, ale bohužel. Ať dělám co dělám, stáhne se pouze krátký default_html soubor. Samozřejmě do IDM zadám i přihlašovací údaje úložiště, ale stejně zase nic. Zkusil jsem i Ant Downloader a dělá to to samé. Funguje pouze jDownloader. Nesetkal se s tím už někdo a existuje nějaké řešení? Předem děkuji za vaše rady.

Nejsem žádný zloděj. Stahuji si seriály, které tady u nás nikdo nikdy neuvidí. Stahuji je ze zahraničních serverů, tady o nich většinou nikdo ani neví. Takže pokud neznáš odpověď na můj dotaz, tak tady nespamuj a předplať si klidně HBO nebo Netflix pokud Tě jejich kvalita uspokojuje.