Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Co se starým PC?

Zdravím,
chci se zeptat, co se starším PC, mám ho zlikvidovat, nebo se dá ještě zpeněžit?
Mám asi 5 let starý Autocont s Windows XP Home i s originálním CD. Nedá se to někde odprodat?
Dík Jana :-)

Každá, i ta nejbezcennější věc si může najít svého kupce. Postava z mého avataru toho budiž jasným příkladem. ;-)
Ale vážně-5 let starý počítač se dá prodat určitě. Když sem přidáš nějaké bližší údaje o konfiguraci, třeba ti někdo řekne i cenu za jakou je to reálné nabídnout. Schválně jsem se koukal do svých starých faktur. Před 5 lety už byly běžné procesory okolo 2500-3000 MHz, disky 80 i více GB. To na běžnou práci s internetem i MS Office starších verzí stačí bohatě.