Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CD - jak vypálit víc než 80 minut?

Zdravim prosim vás chci se jen zeptat mam v autě rádio na cdčka a chci si na nějaký cdčko vypálit písničky ale na cdčko se vejde maximálně 80 minut hudby ne ? existuje nějakej způsob abych mohl dát na cd klidně 240 minut ? Protože se mi nechce rozdělovat cdčka na part 1, part 2 atd... Předem děkuju moc, moc si vážim vašich rad

Změna předmětu, původně: CD (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Aha tak děkuju moc, moc si vážim vaší pomoci. Jestli to rádio podporuje to mp3 tak budu pouštět hudbu přes cd ale jestli to nebude podporovat tak si pořídim ten fm transmitter, a to by mnělo bejt na tom rádiu napsaný jestli to podporuje to tam bude napsaný mp3 nebo něco ?

Aha tak děkuju moc když to nebude napsaný na tom rádiu tak zavolám kamarádovi a domluvim se snim aby se mi na to přišel mrknout jestli to podporuje mp3. Kdyžtak dám vědět jak jsem dopadl děkuju moc a mějte se hezky

Patrik.... pokiaľ by si napísal aspoň výrobcu, značku a typové označenie toho rádia (a dokonca niektoré to majú aj na čelnom paneli napísané) - tak by sme sa možno aj dopátrali, či prehráva len Audio CD, alebo či podporuje aj mp3 súbory.
Pri klasickom audio CD viac ako 80 minút tam nedáš (často len 74 minút - je to norma), ale keby podporovalo mp3 - napáliš tam 700MB dát (mp3) a často tam budeš mať nielen 240 minút, ale aj 3-4-2 hodín hudby.

Pripadne je mozne pouzit AUX vstup pokud jej radio ma k dispozici, at uz vyvedeny nekam na palubni desku nebo jako vstup treba pro menic CD a hudbu prehravat primo z mobilu, bez nutnosti resit nejaka CD nebo jina fyzicka media.
Telefon muze byt pripojen bud pomoci 3,5mm jack konektoru nebo jeste pohodlneji pres BT.
V kombinaci s drzakem pro bezdratove nabijeni suerpohodlne reseni...