Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu ohledně pc sestavy

Chtěl bych se zeptat na tuhle pc sestavu jestli vše bude běžet jak má, popřípadě co zlepšit.

grafika - MSI GeForce RTX 2060 VENTUS XS 6G OC

chladič - Noctua NH-D14

procesor - Intel Core i7-9700F

zdroj - Fortron HYDRO PRO 700, 700W

disk - Seagate BarraCuda, 3,5" - 2TB hdd, Samsung SSD 860 EVO, 2,5" - 250GB ssd

zakladní deska - MSI Z390-A PRO - Intel Z390

ram paměť - HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200

skříň - MSI MAG VAMPIRIC 010, okno, RGB, černá

Budu moc rád za jakoukoliv radu předem děkuji.

Asi stejně jako byly připomínky na "zive".
Proč Intel?
Proč malé SSD a ještě 2,5" SATA?
Nač takový zdroj, když okolo 500W jsou kvalitnější a sestava nebude brát ani půlku?
Skříň komentuji, jen že tohle bych nechtěl. Pokud není potřeba více přídavných karet, pak bych se zamyslel, zda je třeba plnou ATX desku a tím i větší skříň.