Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání san andreas

Dobrý den.
Na bratránkově pc se děsně seká hra gta san andreas. Má sestavu: deska MSI ms-6547, procesor intel celeron (nevím přesně) na frekvenci 1.7 ghz, 512 mb ram (2x 256mb), grafika geforce fx 5200 128 mb agp. Jde o to, že grafiku jsem mu nedávno daroval ze svého staršího pc (athlon 1.8 ghz, 256 mb ram...) kde "sanko" běželo krásně plynule (na minimum ale plynule) kdežto mu se to seká tak, že se to dost špatně hraje... Nevím proč, jeho sestava není o tolik slabší (proc. o 100 mhz), navíc má více ramky. Ostatní hry mu taky nejedou tak, jako na mém bývalém pc. Nedávno reinstaloval windows ale žádná změna. Ovladače nejnovější, žádné breberky. Je nějaké řešení? Na novou sestavu NEMÁ, takže pls neraďte nové pc.

Mám dojem že se to vyřešit nedá. Ta deska má čipset SIS a to nebude žádný rychlík, brzdu bych viděl tady. Jsou nainstalované nejnovější ovladače i k němu ? Navíc nelze srovnávat Athlon 1,8 a Celeron 1,7. Frekvencí sice podobné ale to je asi vše. Výkonově a zvlášť co se týče her dost rozdílné.