Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft (Nokia) 950 DS - jaký koupit nový akumulátor?

Prosím o zkušenost s novým akumulátorem do Microsoft telefonu? Který vydržel na plus/mínus obdobné kapacitě jako originál - s odstupem cca půl roku? Prodávají buďto dreky, nebo je normální, že po půl roce je s kapacitou někde na 800 mAh, přičemž deklarovaná je 3000 mAh? Díky.

Změna předmětu, původně: Microsoft (Nokia) 950 DS (host)

S tou kapacitou to mas tazke, kupoval som 2 baterky na moju staru Nokiu, kedze baterka po 10 rokoch! vydrzala "len" 3-4 dni.
Nova bateria dala tyzden, ale po par mesiacov uz je jej kapacita mensia ako staraje baterie.

Holt stala 5 eur, co by som tak asi od nej mohol chciet vsakano.