Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budík Alarm Clock nezapne display ke zrušení buzení

Dobrý den, prosím Vás, nevíte někdo, proč mi budík Alarm Clock Pro nesepne display při ranním zvonění? Na starém telefonu jsem aplikaci normálně používal a u Samsungu A51 musím mobil ručně odemknout, otevřít program budíku a poté ho slavnostně zrušit. Je to nepříjemné a jistě chytřejší jedinci vědí, co to má znamenat.

Díky za pomoc

Jako jedna z mala aplikaci prinasi hodne vyhod, proto jsem ji nainstaloval. Napriklad by mi chybelo pomale zvysovani hlasitosti budiku.
Ted jsem zjistil, ze obrazovka na vypnuti budiku nebo jeho odlozeni se nespusti ani pri odemcenem displeji, to uz je divne

Pohledej proste nastaveni, treba tam neco k vypinani displeje a moznosti, aby ho rozsvecely aplikace najdes. Bohuzel, kazdy vyrobce si Android resi sam a dva nejvetsi Samsung a Huawei tam maji mnoho nestandardnosti, takze to co se ti stalo, ze aplikace na starem telefonu slapala dobre a na novem Samsungu nejede, je uplne normalni.

Sam pouzivam Budík - Alarm Clock, funguje mi ok. Postupnou hlasitost pri vyzvaneni ma, muzes zkusit, je to zdarma.