Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobil - stejný problém s baterkou

.Můj starý mobil měl problém ohledně baterky, strašně rychle se vybijela baterka, vyměnil jsem baterií a stále stejný problém. Koupil jsem si nový telefon, dal do nového telefonu Sim kartu, sd kartu, a přehodil si pomoci pc data ze stareho do nového, a problém je zase stejný, i u nového mobilu. Starý telefon byl Huawei P Smart, nový je P Smart 2019. Díky za rady

Zistit co zere baterku.

In most versions of Android, hit Settings > Device > Battery or Settings > Power > Battery Use to see a list of all apps and how much battery power they're using. (In Android 9, it’s Settings > Battery > More > Battery Usage.) If an app you don't use often seems to take up a disproportionate amount of power, consider uninstalling it.

In Android 9, you can see how power-hungry apps as using battery by tapping it. For some apps, you'll be able to turn on "Background restriction." For all apps, keep "Battery optimization" on.