Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokovaný Facebook

Zdra­vím,
možná to sem asi nepatří ale přesto to zkusím.
Dnes rá­no ve 2:30 byl na­pa­den můj Fa­ce­book, když jsem se sna­žil rá­no při­hlá­sit a co­ko­liv udě­lat už to ne­šlo. Když chci po­slat fo­to op což chtě­jí v těch­to pří­pa­dech, nejde to.
Na­pí­šou mi: Ne­mů­že­me vrá­tit roz­hod­nu­tí za­blo­ko­vat váš účet
Váš Fa­ce­book účet jsme za­blo­ko­va­li, pro­to­že po­ru­šo­val na­še zá­sa­dy ko­mu­ni­ty. To­hle roz­hod­nu­tí jsme pře­hod­no­ti­li zno­vu a do­spě­li k zá­vě­ru, že se ne­dá vzít zpět.
Fb mám od roku 2009 a ni­kdy ne­byl pro­blém, bo­hu­žel mi to ně­kdo hacknul a já ne­vím jak s tím na­lo­žit. Ne­vím ani jak se zkon­tak­to­vat.
Ne­má s tím ně­kdo zku­še­nost?
Jsem správ­ce jed­né fi­rem­ní strán­ky a tím pá­dem ani k té ne­mám pří­stup.
Ni­kdy jsem ne­dá­val ne­zá­vad­ný ob­sah, avšak na to asi ne­be­rou ohle­dy a já ne­vím jak po­žá­dat o ob­no­ve­ní, ne­bo zá­chra­nu účtu.

Dí­ky všem za ja­kou­ko­liv po­moc.

Když člověk neví, kterou komunuitní zásadu porušil, těžko to může napravit.
Já z dob, kdy jsem fb používal, dá-li se to tak nazvat (byly doby, kdy byl potřeba účet na fb skoro na všechno) pamatuju, že číslo telefonu, bot, kreditky, domu, sken občanky a kdo ví co loudil každou chvíli, jako že jinak mě dál nepustí, nikdy jsem nic neposlal, a po nějaké době (třeba týdnu) to fungovalo, jako když se nechumelilo. Ale mě bylo celkem jedno, jestli se můžu přihlásit nebo ne.