Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kdo se vyzná ve zvuku konkretně nastavení equalizeru

Zdravím vás,

Měl bych dotaz kdo se vyzná ohledně zvuku v nastavení equalizeru? momentálně to mám takto:(viz. foto) - Stažený program "RarmaRadio" Je tam přehled a poslouchání určitých zvolených stanic. Právě ale preferuji silné bassy ale aby to zas jen nedunělo tak jsem tam dal i přidal výšky, myslíte že to je good, nebo znáte určité hodnoty s kterými to hraje suprově při všech hudbách i když třeba jen mluví do mikrofonů? Zkoušel jsem i ty přednastavené pojmenované ale je to všechno hnus, jak vyblité. tak se právě tady vás ptám.

Předem díky za kladné odpovědi.

Tohle je klasický "rockový" obrácený banán. Záleží na tom, jaký styl hudby preferuješ, ale v podstatě to máš správně (když už hodláš ku*vit nahrávku ekvalizací, či byl zvukař hluchý). Nejlépe je nepoužívat EQ vůbec, ale chápu, že pak není muzika tak "líbivá".