Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem záložní zdroj k pc

zdravím,
už několik let mám záložní zroj UPS CyberPower BRICs Series II SOHO 700VA/420W, LCD

mám další počítač se zdrojem, zdroj nějaký levný, za cca 1000,- Kč nemám to teď přesně u sebe

někde na internetu jsem četl že každý záložní zdroj nemůže zálohovat jakýkoliv počítačový zdroj,
že existuje něco jako aktivní/pasivní fpc a mohlo by dojít k poškození toho pc zdroje

hrozí nějaké nebezpečí?
díky

napsal jsem to trochu divoce, ještě to upřesním:

mám zálopžní zdroj cyberpower, do něho připojný nas a vše funguje OK.

teď tam chci připojit ještě nový počítač, v tom novém počítači je nějaký levný zdroj.
hrozí nějaké nebezepčí poškození něčeho?
díky

netuším o co někde na internetu šlo.
všechny spínané zdroje usměrní vstupní napětí, trochu vyfiltrují, pak ho samy rozsekají ve vysokém kmitočtu a to pošlou přes měnič.
na původním tvaru vstupního napětí by jim proto nemělo záležet.

ten tvůj cyberpower dává na výstupu modifikovanou sinusovku (ať už tím číňan nazývá cokoliv), ne pouhý pcm průběh jako kdysi nejlevnější apc back, takže vstupní filtr ve zdroji by s tím neměl mít žádný problém.