Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s integrací MUI do Windows XP

Mám problém s integrací MUI do Windows XP (SP3).

Balík nainstaluju, ale systém si není schopen zapamatovat nastavení. Popíšu:

Přepnu jazyk v příslušné nové kolonce v "Ovládací panely - Místní a jazykové nastavení", která se vytvořé po instalaci MUI. Jsem upožorněn, že se změna projeví až po opětovném přihlášení. Odhlásím se tedy a tam v oznámení odhlašování už čeština je, ale při novém přihlášení jsou Win anglické a v nastaví je taky angličtina.

Nevíte, co s tím?

To MUI jsem našel např. zde

Podla mna je chyba v tom, ze ziadne MUI CZ neexistuje. Vy mate svoju vlastnu ediciu XP, a preto pre vas nebol language pack vydany na rozdiel od nas, kedze sme mensi nam sa "usli" len EN xp s language packom.
Pokial viem CZ verzia nie je ziadna zlatanina EN + langugae pack, ale komplet lokalizovany system.

v prvom rade treba mať verziu windows,ktorá podporuje MUI/LIP,niektoré verzie[hlavne OEM] podporujú len LIP a inštalovaný MUI nefunguje tak ako má,alebo nefunguje vôbec.Pre SP3 treba doinštalovať ešte MUI update pre SP3,inak sa niektoré veci po inštalácii SP3 znovu zobrazujú v angličtine

Inak s sk LP su podobne problemy. Uplne rovnake cd, ktore kupujem dosahujem rozne vysledky.
Medzi najbeznejsie poruchy je napr zobrazenie OE v anglickom menu hoci IE bez v sk jazyku. Nechapem celkom dobre od coho to zalezi lebo cd su rovnake len pc sa menia.