Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam se ukládá nastavení Acrobat Reader DC

Zdravím.
Instaluju Adobe Acrobat Reader Classic DC 2017 na vícero PC/NTB. Vždy si v Předvolbách pozměním nastavení a chtěl bych udělat nějakou zálohu, abych to nemusel dělat na každém PC zvlášť. Našel jsem, že by se mělo aktuální nastavení ukládat do složky AppData\Roaming\Adobe\Acrobat\2017\Preferences. Já tam však tuto složku Preferences nemám. Tedy, lze v Readeru nějak zazálohovat nastavení (předvolby) a přenést do čisté instalace Readeru na jiném PC?

[P-edvolby.jpg]

jak praví karel.
jen do větve hkcu se neukládají některá nastavení související se zabezpečením (trust manager) a asi i další omezení, v normálních windows jsem kromě toho hkcu.reg dotunil i default účet.
w10 mají default účet jinak, pochopitelně k horšímu.
ale kromě těch security voleb tak jdou běžná nastavení tunit.

jiná možnost je vykašlat se na pochybný areader, pokud v práci neplánují vyplňovat s ním formuláře, a nainstalovat sumatra reader, má nastavení v .ini

Jak jsem teď manželce chystal nový PC, na celý Acrobat jsem se vykašlal. Místo toho jsem jí nainstaloval PDF-XChange Editor 8 Free, https://www.pdfxchange.cz/produkty/pdf-xchange-viewer

Umí vyplňovat i formuláře.

Já provozuji plnohodnotný PDF-XChange Editor 8 Plus, cena je velmi přívětivá. Pokud člověk nechce aktualizovat (rok aktualizací je v ceně), i tak je to trvalá funkční licence, akorát nepřibývají nové funkce. Aktualizace (roční maintenance) stoji snad 2-3 stovky. Já se podílím na lokalizaci, takže to mám zadarmo, přesné ceny tedy neznám.