Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nenabehne s baterii

Zdravim, vlastnim notebook ASUS ROG GL552VX

notebook normalne fungoval na baterii celou dobu, zadny problem, byl jsem na notebooku ktery jel na baterii, neco jsem resil pres email, a pak jsem ntb jen zaklapl, a asi po 2 hodinach co sem ho otevrel tak jen cerny obraz, kontrolka sviti ze je zapnuty, ale nic se nedeje, a pokud notebook vypnu, a zapnu, tak nic, ntb se tvari jako ze funguje, sviti kontrolka u power buttonu ze je zapnuty, ale zadny obraz ani nic se neukaze, pokud vyndam baterii, a dam to pouze pres napajeni, tak hned ntb nabehne bez problemu, zkousel jsem vyndat zandat baterii, a nic, stale cerny obraz po zapnuti, takze momentalne jedu bez bateriie, a na napajeni jen...

Diky za rady.

To ví jen ten,kdo ví,kde je problém.Takhle je jen nějaký problém ve vzduchu.Zkoušels různé kombinace vložení adaptéru,baterky?Kolik je na ní voltů?

Mohla by ti pomoc tato rada:Kdy ses naposledy podíval do diagnostického nástroje(je několik možností: přímo v biosu,v boot menu volba diagnostics a nebo v windows programy ze škatulky utility&informace o hardwaru),kolik má baterka cyklů a aktuální dostupnou kapacitu.Každý chlap by se o svůj zdroj nabíječův měl starat a vědět,jakou má kondici.