Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook 2019 import automatickeho dokoncovania adries

Robil som migraciu konta z Outlook 2003 do 2019. Outlook 2019 vsak nedokoncuje emailove adresy pri zacati pisania automaticky, aj ked kontakty boli prenesene a tie vidi.
Situaciu som riesil tak, ze som dal napisat novy email a vybral vsetky adresy z kontakt listu, mail zavrel, neulozil zmeny. Pri pokuse pisat dalsi email uz Outlook adresy doplnoval.
Lenze po zatvoreni a znovu otovreni celeho Outlooku si uz zase nepamatal adresy a situacia sa zopakovala.
Ako ho ukecat natrvalo, aby si prepisal svoju povodny autocomplete subor?
Riesenie by asi bolo zapnut stare pc, z neho skopirovat subor Stream_autocomplete....a nakopirovat ho na novy pc, ale nejde to nejako spravit bez toho?

Shodou okolností jsem toto taky dělal, 2003 > 2019. Dva účty (dvě e-mailové adresy) manželky. Import všeho (z outlook.pst) problém nakonec nebyl, ale o tomto dokončování adres mě vůbec nenapadlo uvažovat. Automatické dokončování adres teď jako ty nemá - snad postupně, jak bude posílat e-maily, se to bude doplňovat. Jsem tedy zvědav…

Ve starém Outlooku, když jsem přidal další e-mailovou adresu, tak vždy byly v Oblíbené (odeslaná a přijatá) automaticky všechny účty, teď jsem s tím bojoval, protože každý další účet defaultně chtěl svůj *pst, přestože import všech e-mailů ze všech účtů je v tom prvním *pst. Naštěstí ten jeden účet jen "historicky dobíhá", aktivně jej už nepoužívá.

Jsem rád, že se mi podařilo layout Outlooku 2019 dokopat velmi blízko vzhledu 2007, ten první pohled na něj byla pro mě nepřehledná katastrofa. Teď už je to OK, vše funguje včetně plánování, kalendáře, úkolů.. tak jak byla zvyklá.

---
Manželka je betatester :)
Outlook měla 2003, Excel, Word a zbytek 2007. Teď má komplet 2019. Počkám pár měsíců, vychytám u ní mouchy a na 2019 (z 2007) přejdu taky :-)