Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybíjení baterie CAT S61

Dobbrý den... Mám mobilní telefon CAT S61 a náhle se mi začala extrémně rychle vybíjet baterie... telefon mi dříve vydržel klidně i týden při normálním používání a nejednou ho večer nabiji doplna a ráno... aniž bych se ho přes noc dtknul, je baterie vybitá...

Poradí prosím někdo, co s tím?

Díky

tak mám nový poznatek... pokud telefon večer nabiju na 100%, odpojím od nabíječky, tak mi baterka klesne jen o 4% tak, jak tomu má být... ale pokud pak s telefonem ráno třeba jen na minutu zavolám... samovolné vybíjení se opět rozjede...