Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena prazdny case se zdrojem

Ahoj, vedel by mi nekdo rict za kolik by se daly prodat starsi case takovych 5 let starych urcite jen se zdrojem 300w (nejaky starsi 80 plus myslim) / starsi monitory 21 palcu a tusim okolo 20 palcu s vga kabely (bez hdmi, display portu) stary 9 led? tn panely?

se obávám, že ty zdroje byly vhodné pro tehdejší desky s p4: silná 5V větev, nic moc 12V.
dnes spíš do muzea, nebo pokud to není noname pyrotechnika, tak leda na nenáročné kancelářské použití.

low-end monitory jen s vga, nic moc. snad jen pro zájemce o repasované pc.

9 let stary zdroj 450w nepouzity sem prodal za 400. Za tri kila bys byl rad, zdroju je přebytek.
Case to same podle vzhledu a provedení. Obycejne - eurocase, coolermaster cm330 kilo, dve.

Monitor 21 mas realne 500 az 800. Zase mel sem lepsi 23," s hdmi, dp vstupy, 2ms, led podsviceni nahodil sem cenu 1000 s tim ze kazdy chce slevu, za 900 sel.
Podivej se na bazos a marketplace.