Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tragický ping -

Dobrý den.Měl bych otázečku na ping. Momentálně mám wifi řešené naprd,takže kvalita není valná (přes 3 NATY a několik zdí a asi 3 adaptérů wifiny).O tom vím, takže se nemusíte ptát, jestli mám kvalitní spojení. Bilance je 25 pingů,2ztracené, download 3Mbps místo 20. Upload něco podobného.

Všim jsem si,že struktura pingů je taková,že tam jsou víceméně 3 prodlevy:
13-16ms (2x), 100ms(8x),2500-3200ms(zbytek-20x)
čím to je,že to má takovouhle strukturu? přepíná karta do 3 modů výkonu či co?

mám wifi řešené naprd ... přes 3 NATY a několik zdí a asi 3 adaptérů wifiny

odpověděl sis sám.
chce to rozebrat příčiny, proč takovou prasárnu dědíš a možnosti zjednodušení.

edit: měl jsem tu ještě jinou verzi odpovědi, podle mě výstižnější, ale když tazatel nereaguje do 8-16 minut, je to nuda na úrovni okresního pohřbu.