Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustaly restart PC

Zdravim vsechny a omlouvam se ze otravuji v nedeli..

Vcera jsme poskladali sestavu jako nahradu za jiz slabnouci socket 775..

Deska Asus P8H67M Pro
CPU Intel Xeon E3-1245 V2
Ram 2 x 8GB HyperX DDR3
GPU GTX 1070Ti
Zdroj 500W 80 Bronze

PC se nekolikrat jiz povedlo nahodit, bez problemu bezel celej den a zadny problem nebyl, teploty jsou v cajku. Ale po vypnuti ten kolotoc s neustalym zapinanim a vypinanim se opakuje. Zapnuti trva tak 5s a zase OFF a stale dokola..

Co jsem zkousel:

Jiny silnejsi zdroj - Bez zmen
Jine Ram - Bez zmen
Odpojovat ruzne zarizeni jako grafiku, disky nahodit ho s jednou ram apod..

Napada me jedine snad vadna deska.. Jinou ale nemam.. =(

,,Zapnuti trva tak 5s a zase OFF a stale dokola..,, co to je OFF? Hlásí chybějící systém? Nebo je tam vůbec nainstalovaný OS a jak? Nebo se to zasekne v načítání HW?
Aktualizovat BIOS v tomhle stadiu bych nedělal, když celý den šlapal OK - pokud něco selže, budete mít o další neznámou víc.

Bohuzel sem Update Bios udelal, ted se PC zapne hned, ale jen Black Screen.. Update dojelo do 100%, pak si vyzadal restart, naskocil, a zustala tma, nechal sem ho 5 minut kdyby tam probihal nejaky dobeh.. Restartoval a zase jen tma..