Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LTE USB modem: jak se zbavit neustálého "Vysunout" po zapojení

Dobrý večír,mám obtěžujicí problém pod LTE USB modemem ve Windows 8. Modem po připojení (prvně i pokaždé dáli k když už má Windows ovladače) se vždy hlásí jako CD mechanika,na kterou platí příkaz vysunout,že se z něj pak konečně stane modem.
Ale nebaví mě po každém připojení tohle dělat,nevím,kde je problém,že se modem hned nepřipojí jako síťový adaptér.

Na linuxu to není problém,tam stačí dát do udev rules příkaz usb_mode_switch.Existuje něco podobného pro windows, co by tohle automaticky dělalo?

Pokud si to pamatuju dobre, tak bud tam byla moznost pripojit sd-kartu a teda se z toho stala flashka a tudiz tam mas tu hlasku na vysunuti anebo tam byl nahrany od T-Mobilu (mel jsem od nich) soft s ovladacima programama toho LTE modemu a byl tam prave danej formou te virtualni mechaniky. Zakazat to ve spraci zarizeni nepomuze, protoze ho odpojis a pripojujes pak znovu.

Takze trvale to odstranit nepujde, jedine nejak teda automatizovat tu cinnost po pripojeni, jak sam pises.

Co nejaka utilita na vysouvani mechaniky na klavesovou zkratku? Takove existuji a asi jedine co me napadlo, ze by teoreticky mohlo fungovat.