Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI boot z usb

Dobrý den,
nemáte někdo obrázek ze základní desky MSI s nastavením bootu přes USB ? Jsem amatér a nevím zda nastavit boot jen UEFI nebo UEFI+Legacy a zda-li zakázat/povolit nějaké nastavení v bootu a jaké USB dát na první místo. Windows mám nahraný přes ISO a Microsoft Tool Kit na flashce. Děkuji předem za odpovědi

Předpokládám W10. V tom případě UEFI only. Jinak nech default. Flešku zastrč před zapnutím. Pokud tam ještě není systém, nabídne se. Jinak F11 (Boot order) a vybrat fleš, možná MSI má jinou klávesu pro stejnou funkci.

W7 a "nahraný přes ISO a Microsoft Tool Kit" ??? To jde? Omlouvám se, W7 v tomhle směru neznám, třeba je to správně.

Nicméně, W7 se instaluje v režimu MBR a CSM či Legacy, takže to musíš nechat povolené. Jde to nainstalovat i v režimu GPT/UEFI, ale musíš mít upravenou instalačku (viz TobyNet).