Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem memory stick - nezobrazi sa automat.prehravanie

ahojte kto mi pomoze?mam problem ze ked vlozim sd card do noetboku tak by sa malo zobrazit automat.prehravanie ale nezobrazi sa tak isto ked klknem na ikonu pocitac tak by sa po vlozeni malo zobrazit memori stick card pro /F:/ neviem uz co by som mal spravit aby sa mi to zobrazilo alebo aby som si mohol z karty stiahnut fotky.Dakujem za kazdu radu alebo nazor.

Změna předmětu, původně: memory stick (LaKr) (Kráťa)

já si zrůdnosti typu autorun okamžitě po instalaci windows vypínám, je to dobré leda k automatické instalaci viru. a používat správce souborů umím.

kdo chce kam, pomožme mu tam: strč ten krám do pc - tento počítač - pravým myšem na paměťové kartě - vlastnosti - automatické přehrávání - vyber z nabídek co je to za soubory a co má s nimi udělat/spustit.

jde to odblokovat taky přes registry:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer]
"NoDriveTypeAutoRun"=dword:00000000