Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr zvukové karty

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na vybrání zvukové karty, konkrétně externí. Natáčím videa a streamuju, potřeboval bych externí zvukovou kartu, která je dobrá na hry i na mluvení do mikrofonu. Co se týče peněz tak cca do 5k.
Předem děkuji a přeji hezký den.

Jonáš Kraus

Pod toto se podepíšu.
Zvukovka "na hry" je více méně nesmysl. Vlastně ani nechápu, co by taková věc měla dělat.
Ohledně mikrofonu, přesně jak píše MM, vliv bude mít pořádný USB mikrofon, který právě tuto "zvukovku" (ADC) bude již mít v sobě. Nakonec stejně tento zvuk bude, jak při streamování, i nahrávání například na YouTube, podléhat v konečném důsledku kompresi.