Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pracovní hodiny tiskárny

Mám tiskárnu HP Deskjet F2480 a potřeboval bych zjistit kolik má ta tiskárna "najeto" hodin nebo to by bylo ještě lepší datum uvedení do provozu, začala mi asi blbnout tisková hlava černá ,kolikrát už doplňovaná inkoustem a před tím bez jakýchkoliv problémů.Dá se to nějak zjistit? protože vím od servismena ještě video přehrávačů VHS že se to dalo nějak vyčíst s toho video recordéru kolik má za sebou hodin provozu. Já vím že tiskárna a video je úplně něco jiného :-( díky
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Pokiaľ je to atramentová - tak F2480 NEMÁ fixnú tlačovú hlavu. Tlačové hlavy (trysky) sú súčasťou samotnej cartridge. HP F2480 používa cartridge označené číslicou 60 - HP 60 Ink (black/ colour).
A pokiaľ si to doplňoval svojpomocne (amatérsky - čo sa síce neodporúča, ale robí sa to) minimálne 6-10x - tak radšej si zožeň originál. Uvedom si, že ten atrament časom tie trysky zanesie a ani čistenie cartridge už nepomôže.
Samotná tlačiareň (all-in-one) nezaznamenáva dobu tlačenia.