Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Start Pc

Poslední dobou mi pc při startu začal vydávat nějaké divné zvuky. PC mám asi 3 roky. Nevím jak ty zvuky popsat, ale dělá to hlavně při startu. Během dne to udělá jen výjimečně. Testoval jsem Hdd jestli to nemůže být přes HDtunes a žádné chyby mi to nenašlo. Na pc hraji hry, takže větrák procesoru nebo grafiky to asi taky nebude, ty se celkem často toči. SSD v sobě nic nemá co by se třeba točilo. Vúbec nevím, jak na to přijit. Může po 3 letech odejít SSD?

To je fajn, že se ventilátory točí ale vydávat divné zvuky přidřený ventilátor taky může. Otevři PC skříň a zjisti odkud ten zvuk jde. Ventilátory můžeš na krátkou dobu zastavit tak, že na střed zatlačíš prstem.

Mám dva stejné notebooky, jeden startuje krásně tiše a druhý řve (teď už tedy dořval) jako stíhačka. Trvalo to pár měsíců a pak se náhle začal okamžitě vypínat a předtím vyhodil na vteřinu hlášku kde jsem stihl přečíst jen dvě slova - "SHUTDOWN" a "TEMPERATURE", což značí asi přehřátí procesoru.

Takže to řval větrák, nepodceňoval bych to, aby ti to neodstřelilo třeba drahý procesor, pokud máš...