Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otevření PDF bez Adobe

Dobrý den,
Potřeboval bych vytisknou daňové přiznání, které mám v PDF. Když ho otevřu pomocí Adobe prvku v google chromu tak ho nelze zobrazit. Adobe reader mi nelze nainstalovat z důvodu chyby error 1722. Existuje nějaká stránka na které bych to po uploadu otevřel ?
Po ruce mám pouze PC s Windows server 2012.
Díky

Řešení:

To mě taky napadlo, podle všeho bych potřeboval aktualizovat windows což, nemůžu kvůli kompatibilitě a optimalizaci aplikací a driverů, které na serveru jsou. Rovnou řeknu, že to co by to udělalo nemá takovou hodnotu jako sednout do auta a vytisknout to doma.