Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mnoho rundll procesů: HotPlugSafeRemovalDriveNotificati

Dobrý den,zase mě štvou osmy, přestalo mi fungovat vyjímání disků,tlačítko v liště nereaguje.
V správci úloh jsem objevil mnoho procesůl. Zabírá v paměti jen 1076KB a working set je 4MB.Každému procesu uběhl čas jen 46ms. (53 milionů cyklů)

"C:\WINDOWS\System32\RunDll32.exe" C:\WINDOWS\system32\hotplug.dll,HotPlugSafeRemovalDriveNotification Vyměnitelný disk (H:)

Co je tohle za problém zač,že prostě najednou přestalo fungovat tlačítko na vysunutí flešky?Jak to opravit když nepočítám logout/restart exploreru.exe/restart?

Jak to opravit když nepočítám logout/restart exploreru.exe/restart?

Problém možná zmizí, když mu přestaneš věnovat pozornost. :-)
Nebo:

You can follow this step

    Press keyboard "win + R"
    Type "regedit"
    Search the value "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Notification\Settings\Microsoft.Explorer.Notification.{...}"
    If you REG_DWORD 0x00000001(0) set "0" you can double click on value. Set the value data to "1"
    Click "OK"

Taky se dá použít vyhledávání HotPlugSafeRemovalDriveNotification
Pokud jsi něco "ladil", tak přeinstalovat systém.

Problém je v blbej Indexácii neviditeľných metadát, prefetch a spol. (nielen v Indexovaní samotných viditeľných údajov) na externých nosičoch, ktoré nepustia, držia ako blbé v portoch tieto nosiče.

Vypni Indexáciu a prefetch, alebo ju presne nastav, aby indexovala iba tvoje doklady na pevnom disku, nie všetko cakumpakum aj na susedových nosičoch.

Na vypnutie flešiek je tu:https://lnk.sk/iLT1
Ten ti o.i. ukáže presne, ktorá sviňa drží flešku v porte.

Podobný neduh má aj W10 v tzv. lupe v spodnej lište, že načítava a šibrinkuje do RAM a spol. indexácie so všetkými údajmi, ktoré sa jej dostanú pod ruku.

Dajú sa našťastie horlivé, podprahové indexácie a prefetch v Registroch vypnúť. Hľadaj na nete.

Ne,tys to asi nepochopil.Není to problém jedné vložené flesky,ale všech flešek od jistého okamžiku.I nově vložených.Dřív s nimi problémy nebyl.Prefetch nemám.(Kdyby mi něco drželo soubor,tak si to zjistím v process exploreru: find handle(najde soubor) a nebo spolehlivě funguje Správa disků-Disk-Offline!(v podstatě "zmizí jednotku") )
Uvidím zda "https://safelyremove.com/index.htm?ver=6.1.7.1279&ostype=win64&vertype=pro&sm=aboutform&mode=101&keystart=2014-12-27&keyend=2014-12-27" pomůže.