Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Sestava ( rady )

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda moje sestava je v pořádku a nebo co by jste vyměnili za něco jiného

Za něco lepší/kvalitnější ?

Sestava:
CPU: i7-10700K
GPU: Gigabyte OC Gaming RTX 2080 Ti
RAM: G.SKILL TridentZ 2x8GB 4000Mhz
ZÁKLADNÍ: Asus Prime Z490-A
CASE: Fractal Design Define R6
ZDROJ: Corsair RM650x 2018
CHLAZENÍ: Arctic liquid freezer ii 360 (Nahoře)
VETRAKY: Arctic BioniX (Vzadu 1x 120) (Vepredu 2x 240)
WINDOWS: Windows 10 Home

Naprosto nechápu, proč bys chtěl něco zlepšovat za "kvalitnější" komponenty... však ta sestava už je z kvalitních komponent... navíc to musí být naprosto nový.
To nemáš co s penězma? :-D Příslušenství pořádný? Jestli cítíš, že potřebuješ nutně cpát prachy do své sestavy, tak co monitor/klávesnice/myš/zvuk?

mě zajímá spíše HW :D zbytek mám :D myslí že dobrý

ale jestli není třeba něco lepšího než co tam mám :D (lepší/kvalitnější ještě víc ) :D pokud je všechno v TOP kvalitě/výkonem :D tak nemusím už nic měnit

Zdravím tiež, no celkom dobra otázka kúpiť si počítač a potom sa pýtať či sa dá vymeniť za niečo lepšie a kvalitnejšie

Moja odpoveď: mali ste to stavať na AMD nie na deravom intelu a teraz je neskoro mali ste si nechať poradiť a potom kupovať.

I ja nerozumim, proc se ptas az po nakoupeni.

Prijde mi to vyvazene, dneska i na nejlepsi grafiku staci mainstreamovy procesor, takze myslim, ze to bude na hry ok.

Co bych na prvni pohled zmenil je zdroj, u Intelu bych nevahal nad 750W. On sice staci i ten co tam mas, ale ve spicce uz to bude dost na tesno, prijde mi to jako setreni na spatnem miste.