Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aplikácia na fotenie pre android

Dobrý večer, potrebujem poradiť nejakú aplikáciu na android s týmito požiadavkami:
Fotenie s časomierou
Viacnásobné fotenie (ak kliknem 1x tak, aby mi to vyfotilo viac krát fotky)
Neviem či vôbec nejaká taká aplikácia je, ale ak by mi ju niekto poradil tak by som mu bol veľmi vďačný. Vopred ďakujem :)

Řešení:

Pri poslednej možnosti mi ostane iba ten Váš link, samozrejme ak niekoho nájdem kto by mi to vedel ´´upraviť´´. No ešte si počkám, nechce sa mi veriť že ešte nikto nevymyslel aplikáciu s mojimi požiadavkami. Potrebujem to na fotenie pri rybačke. Časomieru síce mám, no neustále chodenie pre kliknutie na fotku je únavné.