Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenajede obraz

Dobrý den, mám problém s PC pokaždé když ho vypojim ze zásuvky a nechám ho více jak den vypnutý tak když ho pak zapnu, tak obraz vůbec nenajede je to takhle pokaždé... Odjel jsem na 3dny pryč, dnes jsem se vrátil a ten samý problém obraz nikde... A dnes jsem si všimnul že po chvilce zapnutí PC začal vrcet když jsem k tomu dal ucho je to asi chladič na procesor!
Ryzen 5 1600AF
AORUS Elite B450
2x8gb 3200 predator rgb
RX 570 armor 8gb
970 Evo plus 250gb
1tb WD Blue
Seasonic Focus plus gold 550W
Sg1x TG RGB

mám problém s PC pokaždé když ho vypojim ze zásuvky a nechám ho více jak den vypnutý

Jako první bych šel po baterce na základní desce.
Ono se ti pak ten PC podaří nějak nahodit?
Pokud to neodpojuješ ze zásuvky, tak se to nestává?