Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyšší citlivost myši

Da se to nejak ještě zvyšit, když jí mám nastavenou na max aspon o pulku? (treba softwarove...) DPI to ma 1200.
Koukal sem se po obchodech s bezdratovejma a s DPI 2 000 stojej od 500kč nahoru, a jsou to k tomu nějaké obří svítící multifunkční co nemám rád...

Nicmene pry je to tak, ze z 11 dilku nastaveni mysi je hardwarovy pohyb, teda softwarove zrychleni mysi rovna se nula, na 6 dilku. Dalsi dilky navic jsou softwarove zrychleni a ponizeni je softwarove zpomaleni.
Je asi zrejme, ze softwarove zrychleni je nejaky dopocet, ktery nikdy nemuze byt presny, tudiz je otazka, jestli to navysovat a zda docilis opravdu jemnejsiho pohybu bez trhani.

Osobne teda v tom nastaveni mam ten 6. dilek a k tomu hardwarove pouzivam 1600 dpi. To mi vyhovuje dostatecne. Nicmene uz jsem nekde vyuzil i 3200 dpi, vic neverim, ze ma nejaky smysl.

Jeste bych upozornil na problematiku kvalitniho snimace, co je ti platny, kdyz snimac tvrdi, ze dava 2000 dpi, kdyz pritom vynechava a mys ma trhanej pohyb, coz jsem zazil u levnych mysi A4tech X750. Osobne jedine mys nad 1000 Kc s kvalitnim snimacem. Hodi se to nejen na hry, ale i takova prace ve Photoshopu je uplne jiny zazitek.

softwarove zrychleni je nejaky dopocet, ktery nikdy nemuze byt presny

Ano diky za objasneni, ja sem si koupil ted mys s dpi 2400, na nejvetsi dilek v nastaveni, a samozrejme se chova jak vožralá, když si cvičně dělám kruhy s myší po ploše nebo se snažím trefit headshot (původně jsem si myslel že nemám rovnou plochu ntb nebo že zbrkle střílím, lol)
Tak sem to omezil a asi óká.