Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Socket procesoru

Zdravím, chtěl bych se zeptat, když moje deska podporuje procesory se socketem AM3+, jestli se do ní dají dát i procesory s podporovaným socketem AM4, zkrátka jestli rozumím dobře tomu, že AM3+ znamená sockety AM3 a vyšší.
Děkuji

Ahoj, zákaldní desku mám ASRock 960GM-VGS3 FX. Chtěl bych zvolit nějáký procesor, na kterém si zahaju i nějákou tu hru, ale hlavně, aby fungoval na normální kancelářské použití. Momentálně vlastním procesor AMD-FX 4300