Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevíte někdo,proč je ,,dočasně" mimo provoz ceskevpn.cz? A je nějaká náhrada také v češtině?

Zdravím, velmi dlouhou dobu jsem používal ceskevpn.cz přes openvpn. Důvodem byla čeština, všechny návody a texty v češtině.

Máte někdo bližší info, co se stalo a co je ,,dočasně"? Aby to nebylo jako s TrueCryptem...

A máte někdo tip na něco podobného, co by bylo také v češtině?

Funguje samostatně, ale jako TrueCrypt skončil..... Dál to jede hlavně jako VeraCrypt, kde sice spustíš soubory TrueCryptu, ale nové už nevytvoříš.

Ale spíš mě zajímá to vpn. Používal jsem ho stále a teď nemám co. V angličtině je to na mě složité. Tady měli návody v češtině pro všechny OS. Aktualizovali IP adresy zahraniční i CZ, když přestala nějaká fungovat...