Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde obraz

Čau, dneska jsem byl normálně na internetu a potřeboval jsem si popotáhnout počítač aby mi dosáhly sluchátka, protože je mám zapojený v počítači a tak jsem popotáhl jako počítač a vždycky se všechny kabely napnou, no tak jsem pak kouknul na monitor a tam bylo napsáno vypínání (normálně jak když se vypíná pc) no tak jsem to zapnul a počítač běžel, ale obrazovka se nenačetla a psalo to: signal no detected, tak jsem všechno zkontroloval, vypnul, zapnul a pořád nic, tak jsem vzal jiný kabel a dal ho z obrazovky do základní desky (jinak to bylo vždycky z monitoru do GPU) a běželo to, akorát to mělo rozlišení úplně na nic. Takže nevím kde teď bude chyba :/ Věděl by někdo co s tím ?

Teď mi to píše neustále: Není nainstalován ovladač grafické karty AMD nebo ovladač AMD nefunguje správně. Nainstalujte ovladač AMD odpovídající hardwaru AMD. Ovladač by měl být nainstalován, navíc mám starší GPU, není až tak stará, ale ty nové ovladače na ni asi nefungují jak jsme zjistil.