Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem z ntb asus

zdravim mam problem z notebookem Asus X509UA-EJ050T
Notebook zacal pri zapnuti hazet modrou smrt nepomahalo nic (tovarni nastaveni,obnoveni,oprava systemu,nouzovy rezim) tak sem preinstaloval system. instalace probjehla v pohode a na ntb mam ted w10 pro. ale problem je v tom ze do toho ntb nedokazu naistalovat zadne ovladace. z oficialnich stranek sem stahnul ovladace ale nejde to naistalovat protoze to nema zadnej setup a kdyz to zkousim naistalovat podle jejich navodu pres windows powershell a zadam tam ten prikaz tak to taky nic neudela.
nevite nekdo prosim co stim.

Řešení:

medailu tomu súdruhovi, ktorý vynašiel takéto ovládače. Ďalší LEVEL bude návod, ako si ovládač napísať sám :-D

Ak si neporadíš, kúp USB LAN pripoj káblom a nechaj windows update, nech ti to doinštaluje sám

PNUTIL neni ovladac pro tvuj chipset.
Nevim presne jaky chipset ma tvuj NTB, ale jde na urcity .inf kliknou pravym tlacitkem mysi a zvolit "install".
(pnutil se puziva jen k jeho zavedeni, jako PnPUtil.exe -a tvuj_chipset. INF)

Vis co, radeji stahni chipset primo od Intelu, bude to jednodusi :
https://downloadcenter.intel.com/download/29634/Chipset-INF-Utility?product=1145
Pak ho rozbal a klikni na SetupChipset.exe
(opakuji, ten soubor .ZIP musis nejdriv rozbalit)

Tak klikni treba u toho AUDIO na InstallPackage.bat
Jina extrahuj stahlej soubor do nejaké slozky, tu otevri v powershel jako spravce a zadej :

.\InstallPackage.bat

.. jak preferujes.
Ve "spravci zarizeni" (pravy klik na ikonku START → 'spravce zarizeni') mas nejaké vykricniky ? Wi-fi a LAN ti funguje ?
Jestli ano, tak nic instalovat nemusis.