Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 50 tis

Zdravím, chtěl bych si nechat postavit HERNI PC, někdo nějaký kdo se v tom vyzná ? Jak by jste to poskladali ? Moc se v tom nevyznám:/

Limit 50 tis (+- 2 tis)
Preferuji intel a nvidii ale muže být i amd
Zmena predmetu, pôvodne: PC SESTAVA DO 50 tis (los)

Monitor máš (jaký-rozlišení?) nebo má být součást ?
PC case bude sloužit normálně na uchycení prvků počítače a půjde pod stůl ?
Nebo to chceš navíc průhledné aby to na 5minut zaujalo návštěvu a většinu času ti to blikalo do obličeje ?