Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posilani baliku na SK

Omlouvám se pokud píšu špatně ale prodávám nějaký komponenty a budu je odesílat na SK. Poradil by mi někdo dopravce? Zda je nejvyhodnejsi DPD + je u nich pojištění v ceně převozu? Díky moc

Jak DPD, tak Zásilkovna mají svoje. Posílal jsem do SR v době koronakrize, jak byly státy "uzavřeny". Třeba DPD bylo dražší, ale chovali se k balíku, jako k balíku. U Zásilkovny to bylo levnější, nicméně se stalo, že na slovenské straně dopravce dal info, že balík veze (doručení bylo na adresu), no než adresát vyšel z baráku, tak dopravce už byl pryč a balík se "válel u brány". Prostě, jak dopravce dojel, brána byla zamčená a ne, že by počkal, až adresát z baráku vyjde a bránu odemkne ... řidič balík mrsknul přes bránu - nebylo to na podpis u přejímky a odjel. Kdyby tam bylo cosi křehčího, je po obsahu. Protože jsem to ale dostatečně kvalitně zabalil, obsahu se nic nestalo. Tolik ze zkušenosti. 8-)

byly zavřené krámy, eshopy za viru z corony měly "vánoce" a zásilkové služby měly co stíhat.
tím neobhajuju zásilkové prase, které s balíkem švihlo v brance, tvůj postarší tchán sem taky nepíše, za jak dlouho se došoural k brance.
vždy to záleží na konkrétním doručovacím osobovi, skoro nikdy na firmě (s výjimkou české pošty, ta může za všechno)