Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušenie fb účtu

Zdravím, mám takú informatívnu otázku pre pokoj na duši. Rušil už niekto fb účet? Starý fb účet ktorý som nepoužíval som dal zrušiť, prišiel mi email že ak sa do 30 dní neprihlásim fb účet bude zrušený. Moja otázka je príde mi po 30 dňoch ešte nejaký email že fb začal s rušením účtu alebo že bol fb účet už zrušený? Ďakujem pekne.

Chazarské opice zo sociáľneho hniezda, vystavyjúc si na obdiv pred širokou verejnosťou iných opíc svoje hriešne krásne, ľúbivé, holyvúdske, židovské papule, nepíšu nejaký podrobný návod, ako na deaktiváciu komplet FB?

https://lnk.sk/crzE

Účet, ako ja FB profil, by sa nemal dať nikdy nikým nijako zrušiť pre toho, kto sa upísal tejto sionistickej, večne ubolenej, parazitickej lúze Bohom vyvolených.

Jak zrušit Facebook: Když chcete smazat účet, nestačí ho jen deaktivovat:

Pokud chcete z Facebooku zmizet natrvalo, využijte možnosti odstranění účtu. V takovém případě Facebook váš účet nejprve deaktivuje a poté započne proceduru odstranění dat. To trvá několik dní. Pokud se během té doby přihlásíte na stránku Facebooku, proces odstraňování se tím zastaví a účet bude znovu aktivován. Musíte vydržet, a to až 90 dní!
Právě 90 dní totiž může trvat odstranění vašich osobních dat ze všech záloh Facebooku. Facebook má ve svých datacentrech pochopitelně několikaúrovňové zálohy dat a odstranit veškeré vaše záznamy proto není úplně triviální. Některá data přitom odstraněna ani v tomto případě nebudou – typicky zprávy na messengeru.