Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ryzen BIOS

Zdravím, budu kupovat základní desku s chipsetem B450, která jak jsem se dočetl na stránkách výrobce je READY pro Ryzen 3000. Do základní desky, přijde Ryzen 5 1600. (bez AF) Je potřeba flashnout BIOS na nějakou starší verzi nebo už rovnou podporuje všechny 3 generace dohromady? Nějak se k tomu na googlu nemůžu dopátrat.

Díky

Je potřeba flashnout BIOS na nějakou starší verzi

:-D Tak to jsem ještě neslyšel. BIOSy jsou obvykle kumulativní, podporující starší CPU (co zvládne prkno a výrobce). A ano, kluci z AMD mají poněkud univerzálnější platformu, než buzici z Intelu. Sakra... Teď mě zatknou za nekorektnost...