Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc prodejní cena a nebo výměna za xbox nebo PlayStation

Zdravím, mám takový menší dotaz
Jaká je orientační cena tohoto pc? Rád bych ho vyměnil za xbox nebo PlayStation tak chci vědět jestli je to vůbec možné. Děkuji
Specifikace:
MSI 970 GAMING - AMD 970
GIGABYTE GV-N960IXOC-2GD 2GB
AMD Vishera FX-8300
Corsair Vengeance Low Profile Black 8GB 1600Mhz
Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2
Thermaltake Versa H22
Thermaltake Smart SE 630W
Kingston SSDNow V300 - 120GB
WD Blue EX - 1TB

Ale to se neprodá hned, počítej týden 14dnů pět zájemců se ozve a koupí až ten poslední:-)
Tak si myslím že jsi tu cenu na 4K sundal zbytečně. Protože co sem prodával o slevu se hlásili všichni.
Napsal bych tam že to zvládá starší hry, novější s omezením, je to plně funkční a dáš záruku na vyzkoušení týden.